Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6no cóż, od stróżów prawa, a takim był/jest p. Kamiński wymaga się więcej, niż od zwykłego Kowalskiego. Jeśli prawo łamią ludzie powołani do przestrzegania tego prawa to gorzej być nie może. Dodatkowo ta służba, której szefuje p. Kamiński próbowała usunąć ze sceny politycznej v-ce premiera, co stanow...
no cóż, od stróżów prawa, a takim był/jest p. Kamiński wymaga się więcej, niż od zwykłego Kowalskiego. Jeśli prawo łamią ludzie powołani do przestrzegania tego prawa to gorzej być nie może. Dodatkowo ta służba, której szefuje p. Kamiński próbowała usunąć ze sceny politycznej v-ce premiera, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla demokracji. Zamienić się to może w stalinowską wersję władzy. W sumie jest to znacznie groźniejsza sytuacja, niż jakaś łapówka czy próba jej wręczenia. I sąd swoim wyrokiem /nieprawomocnym/ to potwierdził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W POlandii miejsce uczciwego człowieka jest w więzieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polandii rządzą złodzieje i bandyci więc czego się spodziewaliście , w tym kraju tylko tacy się dorabiają!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę odetniemy - słowa Cyrankiewicza. Jak widać partia PO uczy się od 'najlepszych'
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za mało dostał za niszczenie Państwa. Powinni go jeszcze na sali rozpraw aresztować bo zachodzi obawa,że może się ukrywać. Jak nie zna prawa, to nie powinien pchać się po wysoka pensję w CBA.Przez takich przygłupów jak on nie można sprawiedliwie osądzić łapówkowiczów, bo dowód bezprawny nie jest dow...
Za mało dostał za niszczenie Państwa. Powinni go jeszcze na sali rozpraw aresztować bo zachodzi obawa,że może się ukrywać. Jak nie zna prawa, to nie powinien pchać się po wysoka pensję w CBA.Przez takich przygłupów jak on nie można sprawiedliwie osądzić łapówkowiczów, bo dowód bezprawny nie jest dowodem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane