Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popieram. Jak nie jesteś w stanie ponosić skutków swoich wyborów, nie masz prawa głosu. Np. mieszkałem w mieście A, ale wyprowadziłem się do miasta B. Mimo wszystko w wyborach samorządowych będę się domagał prawa głosowania w mieście A bo może kiedyś będę chciał się znowu do niego przeprowadzić. B...
Popieram. Jak nie jesteś w stanie ponosić skutków swoich wyborów, nie masz prawa głosu. Np. mieszkałem w mieście A, ale wyprowadziłem się do miasta B. Mimo wszystko w wyborach samorządowych będę się domagał prawa głosowania w mieście A bo może kiedyś będę chciał się znowu do niego przeprowadzić. Bzdura. A teraz z**bcie mnie jako leminga, zapraszam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szkoda zdrowia na ciebie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak powinno być, prawo głosowania powinni mieć tylko zamieszkali w Polsce. ie jestem zwolennikiem "bulu"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane