Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
pppp5656 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zrob zdiecie jak zaglosujesz proste

0

Zglos komentarz

K
krowal 😏 Szyderca
11 lat temu

Popieram. Jak nie jesteś w stanie ponosić skutków swoich wyborów, nie masz prawa głosu. Np. mieszkałem w mieście A, ale wyprowadziłem się do miasta B. Mimo wszystko w wyborach samorządowych będę się domagał prawa głosowania w mieście A bo może kiedyś będę chciał się znowu do niego przeprowadzić. B...

Popieram. Jak nie jesteś w stanie ponosić skutków swoich wyborów, nie masz prawa głosu. Np. mieszkałem w mieście A, ale wyprowadziłem się do miasta B. Mimo wszystko w wyborach samorządowych będę się domagał prawa głosowania w mieście A bo może kiedyś będę chciał się znowu do niego przeprowadzić. Bzdura. A teraz z**bcie mnie jako leminga, zapraszam.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

szkoda zdrowia na ciebie

0

Zglos komentarz

A
apocomitonaco 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Łykasz wszystko jak pelikan ciepłe kluchy.

0

Zglos komentarz

M
Maly-rysio 💩 JP 100%
11 lat temu

I tak powinno być, prawo głosowania powinni mieć tylko zamieszkali w Polsce. ie jestem zwolennikiem "bulu"

0

Zglos komentarz

Z
Zaglebiak06 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie wierzę w to.

0

Zglos komentarz

Reklama