Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta polityczna ku**a skacze ze stołka na stołek, z partii do partii, jak jej wygodnie. Jednym słowem jest to zakłamana fałszywa głupia baba, dla której liczy się tylko dostęp do koryta. Jestem pewien, że gdyby jakaś partia inna niż PO wygrała jesienne wybory to ta moralna gnida będzie językiem szukać...
Ta polityczna ku**a skacze ze stołka na stołek, z partii do partii, jak jej wygodnie. Jednym słowem jest to zakłamana fałszywa głupia baba, dla której liczy się tylko dostęp do koryta. Jestem pewien, że gdyby jakaś partia inna niż PO wygrała jesienne wybory to ta moralna gnida będzie językiem szukać drogi do odbytu kierownictwa tejże partii...historia lubi się powtarzać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby to ona jedna. Obłudne czerwone kundle. Ludzie nawet pogonić ich nie potrafią to mają syf a nie kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wstyd chyba ktoś raczy żartować.Ona nie wie co to jest lojalność,prawdomówność no i oczywiście wstyd.Osoba która nie wie podstawowych rzeczy odpowiada za edukację naszych dzieci.Tfu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane