Reklama
Reklama

Komentarze

13
O
owcazogorkowca 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I PO CO słowniki ortograficzne, lepiej spraye:]

0

Zglos komentarz

D
Dunger1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Haha jak dla mnie to nie wiocha lecz dobre pytanie..;D

0

Zglos komentarz

M
maddub 😏 Szyderca
11 lat temu

Sto razy bardziej podobają mi się takie malunki niż te cholerne tagi. Wiocha, chyba dla osób zarządzających monitoringiem.

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

A gdyby ktoś ci tak dom pomalował albo samochód, to też by ci się podobało? Taki by ci zrobił sympatyczny rysuneczek, którego usunięcie by potem kosztowao kila tysięcy. Mi to się serce kraje jak widzę nowe budynki, mosty, ayutobusy, przysytanki itd. i wszystko od razu po kilku dniach poniszczone prz...

A gdyby ktoś ci tak dom pomalował albo samochód, to też by ci się podobało? Taki by ci zrobił sympatyczny rysuneczek, którego usunięcie by potem kosztowao kila tysięcy. Mi to się serce kraje jak widzę nowe budynki, mosty, ayutobusy, przysytanki itd. i wszystko od razu po kilku dniach poniszczone przez g**jów ich "fajnymi" rysunkami i napisami.

0

Zglos komentarz

M
maddub 😏 Szyderca
11 lat temu

Ktoś kto jest artystą nie pomaluje samochodu czy domu rodzinnego. Te wszystkie nowe piękne budyneczki są do przesady idealne, nowoczesne. Z resztą niejednokrotnie ludzie, którzy potrafią malować dostają zgodę od spółdzielni na wykonanie dzieła.

0

Zglos komentarz

B
biadameszek45a 🌾 Wieśniak
11 lat temu

bardzo fajne, autor woli hwdp na scianach???

0

Zglos komentarz

B
brudny18 😏 Szyderca
11 lat temu

fajny rysunek bez wulgaryzmów nie szpeci

0

Zglos komentarz

X
xyz1000 😏 Szyderca
11 lat temu

lepsze to niz przekleństwa i wyzwiska

0

Zglos komentarz

H
Hoks 💩 JP 100%
11 lat temu

To przynajmniej ma jakieś przesłanie i nawet zajebało lekkim dowcipem

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
11 lat temu

Bo to nie kamera, tylko atrapa kamery. Zakupiona w sklepie u kumpla tego graficiarza. W małych miasteczkach nie ma tajemnic. Ale wielkich strat nie narobił. Godzina roboty, razem z mieszaniem farby i przykryciem kostki.

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To we Wrocławiu, takie małe miasteczko na D. Śląsku.

0

Zglos komentarz

M
marinmarin1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dobre!!! "Banksy style" 😆

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I po co ci mózg?

0

Zglos komentarz

T
torbajazzu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a mi sie podoba ;]

0

Zglos komentarz

W
Wiecznymw 🌾 Wieśniak
11 lat temu

forma sztuki a nie jakie? go**o typu : je**c Legie

0

Zglos komentarz

L
luciolucio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Podoba mi się. Co ma z tym wspólnego wiocha?

0

Zglos komentarz

Reklama