Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Slyszalem ze sa ludzie ktorzy popierają kandydata na prezydenta bronislawa k. Ale ja jakos w moim gronie ich nie widac,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W moim też ich nie ma. Jednak z reżimowego przekazu, zamieszczonego powyżej wynika, że co trzeci znajomy kłamie. Wy też macie tak zakłamanych znajomych?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mówi się, że GUSTU się nie krytykuje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W moim gronie znajomych jakoś nie widać tych, którzy chcieliby głosować na pajaców typu Korwin, Kukiz, Jarubas czy Duda.....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
stocznie zamknęli, a gdzie kasa, którą na stocznie zbierał pan Rydzyk? może dlatego nie popierają jego pupilków..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie stocznie zamknęli a stocznię zamknęli, trzeba umieć czytać a nie słuchać Rydzyka!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też mnie to dziwi ... to chyba SONDA w URZĘDACH
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wszędzie manipulacje.... na obraku widac kolejna... dlaczego sa tylko 2 "słuszni" kandydaci?????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak im sie uda sprzedać lasy, podniesc jeszcze podatki , to jeszcze wieksze bedzie poparcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jestem z dolnośląskiego i nie znam nikogo kto będzie głosował na komoruskiego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też jestem z dolnośląskiego i wśród moich znajomych nikt nie będzie głosował na Dudę, Korwina, Jarubasa czy innego de**lka....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
70-80% społeczeństwa to kompletne de....le głosować tyle lat nie jedno i to samo jak nie pis to po czy wy naprawdę nie macie swojego rozumu i nie widzicie jak oni zniszczyli ten kraj?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane