Reklama
Reklama

Komentarze

14
L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I właśnie tak wygląda prawdziwa wiocha, patrzcie i uczcie się.

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
11 lat temu

Super wiocha dla organizatorów. Uraaa!!!!!!!!leprze od mateczki Rosji. .

0

Zglos komentarz

F
fiku78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak byś nie był gimnazjalistą bądź zwykłym ignorantem to byś wiedział, że w tym klasyku zdarzyło się to nie pierwszy raz!!! W innych wyścigach tez są takie sytuacje!!! W Polsce również!!! Jedyna wiocha tutaj to brak twojej wiedzy...

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak by rodzice się zabezpieczali to byś tu nie pierd.olił farmazonów. TAKA PRAWDA.

0

Zglos komentarz

Z
11 lat temu

No sorry... To nie jest Polska, gdzie pociągi jeżdżą jak chcą. Chyba to logiczne, że punktualność pociągu jest ważniejsza niż kilku facetów na rowerkach. Poza tym we Francji jeździ wiele pociągów i raczej się nie da tak wycelować, żeby nic nie jechało przez pół godziny. A skąd wiesz czy peleton racz...

No sorry... To nie jest Polska, gdzie pociągi jeżdżą jak chcą. Chyba to logiczne, że punktualność pociągu jest ważniejsza niż kilku facetów na rowerkach. Poza tym we Francji jeździ wiele pociągów i raczej się nie da tak wycelować, żeby nic nie jechało przez pół godziny. A skąd wiesz czy peleton raczy jechać szybko czy wolno akurat na tym etapie?

0

Zglos komentarz

Z
11 lat temu

Rozumiem, ze będą kary dla tych co przejechali przy opuszczonych zaporach...

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
11 lat temu

a myślałem ze takie rzeczy tylko u nas :D

0

Zglos komentarz

M
Merridek 💩 JP 100%
11 lat temu

Wystarczy trochę poczytać: "Gdy grupa ta wróciła do rywalizacji, sędziowie zatrzymali pierwszą część stawki aż dołączą do niej spóźnieni."

0

Zglos komentarz

B
boombeel 😏 Szyderca
11 lat temu

I tak nieźle - u nas staliby ze 20 minut.

0

Zglos komentarz

M
micxal 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pierwszych 40stu przejechalo. reszta ? co to za różnica byc na 55tym czy 65tym miejscu ?

0

Zglos komentarz

D
dibo2 😏 Szyderca
11 lat temu

szkoda że nikt nie zginą a ci kolaże to też chyba nie za bardzo zdrowi na umyśle !!!

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Nie widze tu nic kontrowersyjnego. P{rzecież każdy rowerzysta wie, ze ma zawsze pierwszeństwo, nawet przed pociągiem :)

0

Zglos komentarz

P
Paco04 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdy nie szybkość pociągu pomyślałbym że ten wyścig był w Polsce!

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
11 lat temu

Po co jechać do Francji, wystarczy popatrzeć na warszafiaków na przejazdach WKD - tyle że na nich jest tylko sygnalizacja świetlna.

0

Zglos komentarz

W
wyehoo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Serio?

0

Zglos komentarz

S
Sebaize 💩 JP 100%
11 lat temu

A co mają pociągi zatrzymać dla jakiś pajacy na rowerach? Szkoda że któryś pod koła nie wjechał może by sie nauczyli

0

Zglos komentarz

M
mormo03 🌾 Wieśniak
11 lat temu

szkoda że nie dało się zatrzymać człowieka co spłodził taki niewypał, ewentualnie szkoda że on nie wpadł pod pociąg zawczasu..

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
8 lat temu

No raczej. Niech sobie w kółko jeżdża a nie po drogach. Flety w rajtuzach.

0

Zglos komentarz

Reklama