Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tu średnia zarobków to pięć tysięcy jaka szkoda, że w pięć miesięcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest gdy nie podnosi się płac minimalnych. Wtedy płace nie rosną. A Krowiniści i tak swoje ze płace będą rosnąc bez płac minimalnych. Ja jestem za ograniczeniem scjalizmu zasiłków zapomóg itp. Ale płace minimalne powinny być wysokie. Bo ludzie pracujący żyć godniej niż nieroby na zasiłkach....
Tak to jest gdy nie podnosi się płac minimalnych. Wtedy płace nie rosną. A Krowiniści i tak swoje ze płace będą rosnąc bez płac minimalnych. Ja jestem za ograniczeniem scjalizmu zasiłków zapomóg itp. Ale płace minimalne powinny być wysokie. Bo ludzie pracujący żyć godniej niż nieroby na zasiłkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest gdy nie podnosi się płac minimalnych. Wtedy płace nie rosną. A krowiniści i tak swoje ze płace będą rosnąc bez płac minimalnych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pierdu pierdu wczoraj rozmawialem ze slowakiem i na Słowacji najnizsza krajowa jest tak jak w polsce 350 e
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pogadaj z gajcym :) On twierdzi że rząd 90% jego dochodu zabiera mu w podatkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane