Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Nawet za komuny nie wymyślano takich głupot jak ceny minimalne. Jeśli to wprowadzą to ludzie przerzucą się na dopalacze albo na bimber własnej produkcji i tyle z tego będzie. Ludzie będą ślepnąc od własnego bimbru albo będą wsadzani do wiezienia a my będziemy płacić 5000zł miesięcznie na utrzymanie...
Nawet za komuny nie wymyślano takich głupot jak ceny minimalne. Jeśli to wprowadzą to ludzie przerzucą się na dopalacze albo na bimber własnej produkcji i tyle z tego będzie. Ludzie będą ślepnąc od własnego bimbru albo będą wsadzani do wiezienia a my będziemy płacić 5000zł miesięcznie na utrzymanie więźniów. Głupie moherowe podejście ze coś czasem szkodliwego trzeba ograniczać powoduje ze ludzie biorą jeszcze gorsze rzeczy. Tak jak po zakazie marihuany zaczęli brać dopalacze. Najlepiej zalegalizować wszystko. Opodatkować ale nie podatkiem zaporowym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane