Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Solidaruchy. Sami żrą z koryta 25 lat i jeszcze kler do koryta dopuścili. Politycy przy korycie to zło koniecznie aby państwo istniało. Ale po co ten kler?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Vac , największymi pasorzytami sa urzednicy i wszyscy politycy , a za PO ilosc urzednikow sie podwoiła, wiec gdyby wystawiający byl obiektywny imuczciwy to by dał zdjecie Donalda tuska komorowskiego i Kopacz, uczciwość by to nakazywała :) ale czy mozna łączyć lewice i uczciwość ? A maxa z uczciwośc...
Vac , największymi pasorzytami sa urzednicy i wszyscy politycy , a za PO ilosc urzednikow sie podwoiła, wiec gdyby wystawiający byl obiektywny imuczciwy to by dał zdjecie Donalda tuska komorowskiego i Kopacz, uczciwość by to nakazywała :) ale czy mozna łączyć lewice i uczciwość ? A maxa z uczciwością nie mozna łączyć , wczoraj na cztery wstawki trzy byly chamskimi kłamstwami,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czasy się zmieniają, partie się zmieniają tylko diety i kilometrówki się nie zmieniają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane