Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za to że kraj sprzedał a wyborcza to jak rosyjska prawda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumie czemu Tusk nie został człowiekiem roku? Polakowi udało mu się zostać prezydentem UE a tu cisza. Powinniśmy go ogłaszać człowiekiem roku co roku przez 30 lat tak jak Karola Wojtyle gdy został papieżem. Czemu Polacy nie potrafią się już cieszyć z sukcesu Polaka? Z Papieża Polaka cieszyli...
Nie rozumie czemu Tusk nie został człowiekiem roku? Polakowi udało mu się zostać prezydentem UE a tu cisza. Powinniśmy go ogłaszać człowiekiem roku co roku przez 30 lat tak jak Karola Wojtyle gdy został papieżem. Czemu Polacy nie potrafią się już cieszyć z sukcesu Polaka? Z Papieża Polaka cieszyli się nawet komuniści. A dziś głupie podziały polityczne nie pozwalają ludziom się cieszyć z sukcesów Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cieszenie się z sukcesów Polski równałoby się cieszeniem z sukcesów innych Polaków a to za chooja nie leży w polskiej naturze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane