Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Karani będą ale nie śmiercią. Czemu niby Polak siłą zaciągnięty do woja który by spanikował podczas wojny i zamiast w kierunku bitwy pobiegł w odwrotną stronę miałby być zabity przez dowódce. Przecież i tak po kilku dniach wojnie byśmy przegrali i nie miałaby ta śmierć tchórza najmniejszego znaczeni...
Karani będą ale nie śmiercią. Czemu niby Polak siłą zaciągnięty do woja który by spanikował podczas wojny i zamiast w kierunku bitwy pobiegł w odwrotną stronę miałby być zabity przez dowódce. Przecież i tak po kilku dniach wojnie byśmy przegrali i nie miałaby ta śmierć tchórza najmniejszego znaczenia. A szpiegów i sabotażystów i tak się nie zabija tylko zamyka w jakimś Guantanamo i przesłuc**je latami. Bo mogą mieć cenne informacje a zabicie ich to utrata tych informacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pajakpajak - w panstwie teoretycznym nie mozna byc dezerterem wbij to sobie do pustej lepetyny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale zbrodniarze wojeni ZSRR i PRL są cały czas bezkarni. Wiec nic sie nie zmieniło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane