Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Dobrze się czuje na ambonie, to jego świat. Jak to sie stało, że się ożenił? Chyba dla zmyłki.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

A CZEGO SPODZIEWALISCIE SIE PO ZOLNIERZYKU Z PIS ??. PRZECIEZ TO XIV WIECZNA TEPOTA I FUNDAMENTALISCI , KTORZY NAJCHETNIEJ WPROWADZILI BY INKWIZYCJE A RYDZYKA ZROBILI SWIETYM !!!.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
11 lat temu

...i dlatego Dudowe procenty stanęły na 30. Ale pisory są za głupie aby zrozumieć że w Polsce kampanią negatywną czy też prowadzoną z ambony nie zdobywa się władzy.

0

Zglos komentarz

N
nonamenoname ⚔️ Jedi
11 lat temu

Gdyby Jezus dziś przyszedł na świat, postąpił by z nim jak z kupcami w świątyni, ale "wiernym" się to podoba :)

0

Zglos komentarz

Reklama