Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Kurcze miała poprzeć PO - czyli Komorowskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zyje i mieszkam w Danii. Tu dowiedziałem się, że jest coś takiego jak prawdziwe związki zawodowe. Przystąpiłem do jednego z nich, najlepszego choc nie najskutniejszego, ale instytucja szybko pomogła mi odzyskać dużą część pieniedzy które zarobiłem a pracodawca oszust był udupiony. Mam nadzieje że na...
Zyje i mieszkam w Danii. Tu dowiedziałem się, że jest coś takiego jak prawdziwe związki zawodowe. Przystąpiłem do jednego z nich, najlepszego choc nie najskutniejszego, ale instytucja szybko pomogła mi odzyskać dużą część pieniedzy które zarobiłem a pracodawca oszust był udupiony. Mam nadzieje że na polskiej umowie śm***iowej nie bede juz pracował ale mam nadzieje ,ze za jakis czas zobacze pracujące na niej obecne św***e z PO i PIS oderwane od koryta. Prawdziwi Polacy idziemy na wybory!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane