Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"bo debatować trzeba o wszystkim co ludzi interesuje" rzekł czytając (z bulem) z kartki na zadane niespodziewane pytania... dostępność żłobków dla wszystkich dzieci - teraz rozumiem dlaczego każą młodym uciekać... twierdzi że od kilku lat rodzi się więcej dzieci niż umiera dorosłych tylko...
"bo debatować trzeba o wszystkim co ludzi interesuje" rzekł czytając (z bulem) z kartki na zadane niespodziewane pytania... dostępność żłobków dla wszystkich dzieci - teraz rozumiem dlaczego każą młodym uciekać... twierdzi że od kilku lat rodzi się więcej dzieci niż umiera dorosłych tylko trzeba rozgraniczyć - dzieci rodzą się na emigracji a ich dziadkowie umierają w biedzie i samotności... "Jako prezydent konsekwentnie działam na rzecz dialogu" dialog bez obywateli jest marnym monologiem... trzy wazeliny na jedną "dópę" to dobry klimat płuczącego oczy wodą z mydł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zgodę ze społeczeństwem buduję wygrażając pięścią i podpisując pakt z zagranicznymi służbami bezpieczeństwa... cóż strach, że Nasze służby mogą już nie dać rady ochronić im pleców są jak najbardziej uzasadnione...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo to 'hrabia' Bronek i jego partia ma monopol na prawdę i budowanie zgody, a reszta nie ma racji. To takie 'demokratyczne' standardy PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane