Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2GALL ANONIM - JESTEŚ TĘPYM DUPKIEM ,A TWOJE WPISY SĄ TOTALNIE DENNE DE**LU
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Praca do 67 roku zycia nie jest jeszcze najgorsza. Najgorsze jest to ze w Polsce istnieje wiele uprzywilejowanych grup zawodowych którzy dostają emerytury przed 40. Oni przed 40 a ja mam robić do 67 roku życia i płacić po 1200zł składek na zus? A czemu ja mam płacić składki gdy ksiądz nie musi płaci...
Praca do 67 roku zycia nie jest jeszcze najgorsza. Najgorsze jest to ze w Polsce istnieje wiele uprzywilejowanych grup zawodowych którzy dostają emerytury przed 40. Oni przed 40 a ja mam robić do 67 roku życia i płacić po 1200zł składek na zus? A czemu ja mam płacić składki gdy ksiądz nie musi płacić a emeryturę dostanie? System emerytalny powinien być jednakowy dla każdego. Skoro ksiądz dostaje emeryturę bez składek to ja też chce!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane