Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I jeszcze ma rzeszę zwolenników, tragedia narodowa...niczego się nie nauczyliśmy jesteśmy jak barany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zgadza się, chociaż pewnie duża część głosujących na niego to pewnie dobrze sytuowani różnego rodzaju bezmózgie urzędasy bojące się zmian
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zapytałam się znajomych..młodzi ludzie nie chcą zmian tylko nie wiedzą co ich czeka... nie oglądają info, nie interesują się polityką" jest jak jest" właśnie uciekają z kraju,,i to mamy..trzeba w końcu zgasić światło :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no właśnie czasy się zrobiły bardzo niepewne, bo w TV ukazywane są sukcesy i dobrobyt a tymczasem mamy podwyżki podatków, wieku emerytalnego a co gorsza niestabilny rynek pracy bo media szczególnie tego nie mówią a zakładów pracy raczej ubywa, a biedronek już dużo więcej nie potrzeba więc stabilne b...
no właśnie czasy się zrobiły bardzo niepewne, bo w TV ukazywane są sukcesy i dobrobyt a tymczasem mamy podwyżki podatków, wieku emerytalnego a co gorsza niestabilny rynek pracy bo media szczególnie tego nie mówią a zakładów pracy raczej ubywa, a biedronek już dużo więcej nie potrzeba więc stabilne bezrobocie to efekt emigracji, to smutne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane