Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A ile Jurkumaxie dałeś rydzykowi na ratowanie stoczni ze chcesz kogos rozliczać ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No mojego dziecka ks Gil też nie zgwałcił a uważam że powinien zgnić w pudle.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
11 lat temu

Nic bo złodziejom się kasy nie daje, mądry to wie, niestety jak człowiek traci wszystko jest doprowadzony do stanu bezradności, to traci zdrowy rozsądek. Jak kraść to miliony...

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Widzisz Jurku maxie, to jak na nic nie dajesz to moze przestań bełkotać. Masz głupi zwyczaj zaglądać w cudze kieszenie , zapomniałeś ze najwiecej ukradła lewica , to raz a dwa co do biskupa to przypominam ci ze biskupa oskarżasz ale broniłes innego pe****la skazanego wyrokiem , wiec o karaniu pedof...

Widzisz Jurku maxie, to jak na nic nie dajesz to moze przestań bełkotać. Masz głupi zwyczaj zaglądać w cudze kieszenie , zapomniałeś ze najwiecej ukradła lewica , to raz a dwa co do biskupa to przypominam ci ze biskupa oskarżasz ale broniłes innego pe****la skazanego wyrokiem , wiec o karaniu pe****li nic nie mow bo pe****lia jest tak samo zla kościelna jak i twoja, powinienes zapisywać swoje komentarze i trzymac jakas linie, bo złodziejstwo pe****lia lewicy jest tak samo destrukcyjna

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
11 lat temu

gajcy ty jesteś chory.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A Jurekmaxklub to nie jest chory , ja tu nie wstawilem zadnej wstawki, ty wstawiłeś setki. A do tego ja pamietam co piszesz wiec doskonale wiem ze broniłes pe****la, na tym forum jurkumaxieklubie. Bo tak naprawde zaczynam miec ogromne watpliwosci czy nie jestescie jedna osoba. Taka ateistyczna trójc...

A Jurekmaxklub to nie jest chory , ja tu nie wstawilem zadnej wstawki, ty wstawiłeś setki. A do tego ja pamietam co piszesz wiec doskonale wiem ze broniłes pe****la, na tym forum jurkumaxieklubie. Bo tak naprawde zaczynam miec ogromne watpliwosci czy nie jestescie jedna osoba. Taka ateistyczna trójca trzy postawcie w jednej .:) bo nie mozliwe jest by trzy oddzielne osoby wstawily te same wstawki w tym samym czasie z tym samym komentarzem. Nie ma takiej opcji ,

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

oooo z "DWUCH KONT" ATAKUJE JERZY ??? OSACZA jak KONNICA BUDIONNEGO ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

KS GIL - powinien dostać KARE ŚMIERCI - jak jest pe****lem to nie powinno być innego wyroku niż KARA ŚMIERCI

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Kara śmierci sprawy nie załatwia... Niech się męczy c**lony kilka razy dziennie.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

To nadal nie rozumiem czemu jeden pe****l wskazany przez ciebie ma byc c**lony , a drugi ma chodzic na wolnosci . Powiedz JMK jaka jest roznica miedzy bronionym przez ciebie pe****lem a tym nie bronionym? Lewicowa pe****lia jest bardziej ludzka ? Tak jak powiedział lewicowy działacz , ze małe dzie...

To nadal nie rozumiem czemu jeden pe****l wskazany przez ciebie ma byc c**lony , a drugi ma chodzic na wolnosci . Powiedz JMK jaka jest roznica miedzy bronionym przez ciebie pe****lem a tym nie bronionym? Lewicowa pe****lia jest bardziej ludzka ? Tak jak powiedział lewicowy działacz , ze małe dzieci maja swoja sexualnosc i ze kontakt z dorosłym pozwala na rozwój osobowości dziecka .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ja bym każdego pe****la "wyrywał" szkoda kasy na utrzymanie chwasta - wiadome jest, że sprawa musiała być udowodniona. Nagrania które obciążają np delikwentów na zachodzie. Ale u nas "nie ważne co nagrane, ważne kto ew nagrywał"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

gajcy moralność lewaka jest mocno wybiórcza

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Przestań już gajcy bzdury pyerdolić. Każdy pe****l zasługuje na to samo. Nawet jak okaże się nim twój proboszcz.

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

juruś wielokrotny obronca pe****la polańskiego mówi takie słowa?

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

Lewicowa moralność KAŻDY---- ale proboszcz---- szkoda dyskutować gajcy ze śmierdzącą moralnością antykatolickiego OSZOŁOMA.Zaznaczam że nie mam nic do ateistów- każdy ma prawo wyboru swojej drogi.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

kuboll pokaz gdzie bronilem.

0

Zglos komentarz

D
dudwik 💩 JP 100%
11 lat temu

rozstrzelał bym złodziej, pod ścianę i niech śpiewają skąd łapówki brali

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No widzisz... A PIS za to chciał z Jaworskiego prezydenta Warszawy zrobić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

NIEMCY i FRANCUZI pozbyli się tylko konkurencji z Bałtyku - a wy tu MANIPULUJECIE ze to Ci - to Tamci ... wiadomo kto wykończył stocznię!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Prezes Jaworski z kumplem Rydzykiem wykończyli.

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jeśli wiesz o jakiś nieprawidłowościach to czemu sam tego nie zgłosisz do odpowiednich organów?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Przecież wiedza o tym jest ogólnie dostępna. PIS jak tylko objął władzę to całą te sprawe umorzył. Tylko takimi rzeczami się zajmował przez te dwa lata swych nierządów.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ja jednak sobie przypominam, ze zajmowali sie czyms wiecej.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No była jeszcze padaka w transplantologii, Blida i pare afer za które płacimy odszkodowania.

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jurek. tylko, że teraz PiS nie rządzi więc jaki problem miały inne partie czy instytucje by sprawę wznowić?

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Bylo tez powolanie CBA, dzieki czemu chociazby w PZPN wyszlo na jaw wiele ciemnych spraw, wprowadzenie becikowego...ale kto by o tym pamietal...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Deduś i za to CBA teraz płacimy milionowe odszkodowania. Becikowe zawdzięczamy Giertychowi a nie PISowi.

0

Zglos komentarz

J
janek26 💩 JP 100%
11 lat temu

No wlasnie zgadzam sie ztoba ,ale przy okazji kto ODBIERZE Biliony zagrabione przez OKRAGLOSTOLOWYCH Naszemu Nieszczeliwemu Narodowi np,ostanie 2 przekrety Alpen,i ujawniona wczoraj w Gdyni na iles mil EURO nowa afera ktora bedzie tez pozamiatana jak wszystko,

0

Zglos komentarz

Reklama