Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Gdy PIS wróci do władzy to Niemcy podzielą się Polską na pół z Rosją. A najlepsze jest to ze mochery ze wschodu pójdą pod ruskich haha. A my z zachodu pod Niemców którzy zrobią nam darmowe autostrady płace minimalne 8 euro na godzinę, becikowe 40 tyś euro haha. Już nie mogę się doczekać tego rozbior...
Gdy PIS wróci do władzy to Niemcy podzielą się Polską na pół z Rosją. A najlepsze jest to ze mochery ze wschodu pójdą pod ruskich haha. A my z zachodu pod Niemców którzy zrobią nam darmowe autostrady płace minimalne 8 euro na godzinę, becikowe 40 tyś euro haha. Już nie mogę się doczekać tego rozbioru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdy PIS wróci do władzy to grozi nam wojna z ruskimi. Wyślą wojsko po wrak i na tym się ten kraj skończy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak PO będzie tak jak mówił Kononowicz, "nie będzie niczego.."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane