Reklama
 Kwaśniewski: Nie ma wątpliwości, że gen. Jaruzelski głosowałby na Komorowskiego

Kwaśniewski: Nie ma wątpliwości, że gen. Jaruzelski głosowałby na Komorowskiego

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

W drugiej turze mając do wyboru Komorowskiego i Dudę to każdy z IQ powyżej 100 zagłosuje na Komorowskiego. A Jaruzelsi nie był głupi.

0

Zglos komentarz

Z
zyndramik 🏹 Łowca
11 lat temu

O kurde, vacarius zagłosuje na Dudę :)

0

Zglos komentarz

D
dudus54 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no to gdzie sie pchasz ze swoim 70

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Takie poparcie to pocałunek śmierci.

0

Zglos komentarz

Reklama