Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tak samo PISowce mówili w 2005 ze się wezmą za SLD a wzięli się za swoich koalicjantów wykończyli Rydzyka Leppera i trochę z PO. A SLD w ogóle nie ruszyli. Gdy dziś historia się powtórzy to pewne pierwsze co to PIS wykończy Kukiza i JKM. Bo tych dwóch podbiera pisowi prawacki i socjalistyczny elekto...
Tak samo PISowce mówili w 2005 ze się wezmą za SLD a wzięli się za swoich koalicjantów wykończyli Rydzyka Leppera i trochę z PO. A SLD w ogóle nie ruszyli. Gdy dziś historia się powtórzy to pewne pierwsze co to PIS wykończy Kukiza i JKM. Bo tych dwóch podbiera pisowi prawacki i socjalistyczny elektorat tak jak Giertych i Lepper. A rozliczaniu PO zapomną jak o SLD w 2005.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak samo PISowce mówili w 2005 ze się wezmą za SLD a wzięli się za swoich koalicjantów wykończyli Giertycha, Leppera i trochę rozkochiwaniem kobiet przez agentów tomków i wręczaniem łapówek PO. A SLD w ogóle nie ruszyli. Gdy dziś historia się powtórzy to pewne pierwsze co to PIS wykończy Kukiza i JK...
Tak samo PISowce mówili w 2005 ze się wezmą za SLD a wzięli się za swoich koalicjantów wykończyli Giertycha, Leppera i trochę rozkochiwaniem kobiet przez agentów tomków i wręczaniem łapówek PO. A SLD w ogóle nie ruszyli. Gdy dziś historia się powtórzy to pewne pierwsze co to PIS wykończy Kukiza i JKM. Bo tych dwóch podbiera pisowi prawacki i socjalistyczny elektorat tak jak Giertych i Lepper w 2005. A rozliczaniu PO zapomną jak o SLD w 2005. Może ruszą tez trochę Twój Ruch podrzucająć komuś jakimś agentem kilogram marihuany i robiać z niego dilera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widzisz pisuary dotrzymali słowa - wzięli się za SLD tak że ta partia już prawie nie istnieje. Teraz czas na Partię Oszustów!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja jestem ugodowa, u kowala zamówiłam pas cnoty i żadna pis-da mnie nie wydyma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Posel Macierewicz znajdzie sposob. On ma specjalny klucz ze Swietej Brzozy, a zadymi Cie sztuczna mgla ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż,połechce powiadasz ...ok zamknę oczy a jak dojdę to zrobię mu harakiri.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie doceniasz mnie, ostatnio przerobiłam "Kamasutrę"mój facet wysiadł przy 78 pozycji...;))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Misiu, no to się ;))określiłeś, no przykro mi...niebieskie tablety podobno pomagają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Misiaczku, już nie będę wredna, dam Ci tą zetę pod Biedronką i więcej na mój widok se nie trzep, bo czuję się niezręcznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane