Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak jak KomorokWSI 73% /rozstrzygnijmy to w I turze -> hahahahha PYCHA dużo kosztuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś była Unia Wolności, zrobili co zrobili i przechrzcili się na Platformę Obywatelską która też zrobiła co zrobiła...czyżby szykowali się do następnej zmiany?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na to wygląda, 'marka' PO i ich ignorancka postawa w końcu napotkała realny opór i zagrożenie odsunięciem od władzy bo jak sama była ministra Mucha wspominała, że jej partia popełniła błąd i potrzebne są zmiany to musi być coś na rzeczy, więc niedługo pewnie większość członków PO zmieni barwy i będą...
na to wygląda, 'marka' PO i ich ignorancka postawa w końcu napotkała realny opór i zagrożenie odsunięciem od władzy bo jak sama była ministra Mucha wspominała, że jej partia popełniła błąd i potrzebne są zmiany to musi być coś na rzeczy, więc niedługo pewnie większość członków PO zmieni barwy i będą wygłaszać nowe bardziej chwytliwe slogany, miejmy tylko nadzieję że ludzie znowu nie dadzą się nabrać tym farbowanym lisom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
spokojnie . ja bede głosowal tylko na nowe nazwiska . wygogluje i jak sie okaze ze czyjas geba bylo juz w telewizji to odpada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BTW, w wyborach parlamentarnych nie głosuje się na konkretną osobę, lecz na całą listę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dokładnie /lista i PREZES decyduje, ze 1 -nka wchodzi ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie sztuczki farbowanych lisów przestają działać na społeczeństwo... Na jesieni na pewno odpadnie PSL i SLD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko Balcerowicz może być tamą dla lewicowych rządów PiS. Polski nie stać na lewicę, Polska na lewicę nie zasługuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"zaproś go do pałacu", "przytulmy panią" - TWÓJ POZIOM ;DDDDD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane