Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
czadowyRyszard 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jeszcze kilka lat temu byli prezydenci nie mogli liczyć na większe pieniądze po odejściu z urzędu. Dlatego w marcu 2011 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę zwiększającą ich wynagrodzenie o połowę! Teraz sam na tym skorzysta. Na tzw. prezydenckiej emeryturze dostanie 75 proc. podstawowe...

Jeszcze kilka lat temu byli prezydenci nie mogli liczyć na większe pieniądze po odejściu z urzędu. Dlatego w marcu 2011 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę zwiększającą ich wynagrodzenie o połowę! Teraz sam na tym skorzysta. Na tzw. prezydenckiej emeryturze dostanie 75 proc. podstawowego uposażenia głowy państwa (wynoszącego 12 365 zł), czyli 9273 zł brutto. Te pieniądze będą mu przysługiwać dożywotnio.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Prezydent wszystkich PO-laków :D

0

Zglos komentarz

S
seveneleven 😏 Szyderca
11 lat temu

jak zwykle, szarym ludziom d..a, a władzuni świeże koryto, rozliczyć PO-wską małpę.

0

Zglos komentarz

F
fafik1290 💩 JP 100%
11 lat temu

nie wiem czy zauważyliście, że już po wyborach i można odejść od klawiatury

0

Zglos komentarz

Reklama