Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jeszcze kilka lat temu byli prezydenci nie mogli liczyć na większe pieniądze po odejściu z urzędu. Dlatego w marcu 2011 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę zwiększającą ich wynagrodzenie o połowę! Teraz sam na tym skorzysta. Na tzw. prezydenckiej emeryturze dostanie 75 proc. podstawowe...
Jeszcze kilka lat temu byli prezydenci nie mogli liczyć na większe pieniądze po odejściu z urzędu. Dlatego w marcu 2011 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę zwiększającą ich wynagrodzenie o połowę! Teraz sam na tym skorzysta. Na tzw. prezydenckiej emeryturze dostanie 75 proc. podstawowego uposażenia głowy państwa (wynoszącego 12 365 zł), czyli 9273 zł brutto. Te pieniądze będą mu przysługiwać dożywotnio.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prezydent wszystkich PO-laków :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak zwykle, szarym ludziom d..a, a władzuni świeże koryto, rozliczyć PO-wską małpę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wiem czy zauważyliście, że już po wyborach i można odejść od klawiatury
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane