Reklama
Andrzej Duda chce, żeby pomnik smoleński stanął na...

Andrzej Duda chce, żeby pomnik smoleński stanął na...

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
30

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

A czego sie spodziewaliście?

0

Zglos komentarz

T
tomek-orlowiec 🌾 Wieśniak
11 lat temu

...a to dopiero poczatek,czekajcie az jarek sie obudzi...

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jarek nie śpi, Jarek się miarkuje, żeby nie zepsuć końcowego efektu na który liczy jesienią. Tylko nie wiem jak długo wytrzyma, żeby nie palnąć czegoś kompromitującego.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
11 lat temu

Dobrowolnie pilnuje kota w betonowych butach. Szwadron różańcowy czuwa przed jego komnatami, żeby nie odpalił. W piwnicy reszta brygady smoleńskiej.

0

Zglos komentarz

K
Kelller 🎖️ Snajper
11 lat temu

jak chcieliście PiSiory to macie. lemingi

0

Zglos komentarz

M
michal22210 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to komorowski jest lepszy? nie jestem za pisem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

To był wywiad, czyli to co ewentualnie chciałby P. Prezydent Elekt - NIE WPROWADZAJ W BŁĄD LUDZI "inteligentnych" no chyba, że uderzasz do "pospolitego ruszenia"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Lepsze jest to - 11 mln nagród od Komorowskiego + podniesienie emerytury do 9200 zł dla SIEBIE przez Komora i dla pozostałych żyjących Prezydentur-kreatur - to się nazywa "rozmach"

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
11 lat temu

To nie Komor podniósł sobie emeryturę tylko Sejm podniósł emeryturę byłych prezydentów. I zrobił to kilka lat temu. (w 2011 roku )

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Mnie to nie dziwi ;) od 8 lat rządzi wiadomo kto PO-PSL ..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ps. BRUTTO tak jak podaje GUS średnią dla "pospolitego ruszenia" ;D

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
11 lat temu

Akurat w tej kwestii sejm był zgodny. I nie przejmuj się. Duda też wyższą emeryturkę dostanie ;-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mnie raczej chodzi o te 11mln nagród, bo Jako głowa Państwa owszem może brać emeryturę odp. "za 6 tysi pracował by id***a albo złodziej"

0

Zglos komentarz

P
piotrulek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przecież mówił w kampanii: "Chrońmy lasy" tylko zapomniał odwrócić kartkę na drugą stronę gdzie było "pomników"...

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

O ile mi wiadomo, to tylko ok. 30% Polakow(elektorat PiS) chce pomnika na Krakowskim Przedmiesciu. I on chce byc "Prezydentem wszystkich Polakow"?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

jak umre też chce pomnik i mam zostać pochowany na wawelu!!!! co a niby ja w czym jestem gorszy od nich ... a nawet lepszy bo płace podatki czyli wspieram państwo a nie tak jak oni pobierają od państwa wynagrodzenie i powoli je niszczą,sprzedają,rozkradają.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Chce również czołgi po wrak tupolewa wysłać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

już tam są

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zaczyna się kabaret na który czekałam :D

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

N

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Na stosie nie bedzie Ci tak do smiechu smierdzaca ateuszko. Wszyscy tak skonczycie!

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Apostatko, Dede. Przygotuj cały basen wody święconej, wrzucimy tam Freedom :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dede, jesli Ty będziesz inkwizytorem to nie mam nic przeciwko ;) Malgo, tą wodą lepiej stos potraktuj ratując moją aspostazyjną duszę :P

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Spokojnie, taki mam plan. Tylko nie zdradzam go przed tym moherem Dede ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gosiu, wiedziałam że na Ciebie mogę liczyć :* deduś to by mnie utopił w szklance wody :(

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Apostatko? To ma cos wspolnego z apostolami? Ze sie niby nawrocila? Ogien trawiacy jej trzewia ja aprawde nawroci. Migusiem! Ewentualnie kapiel w wodzie swieconej w postaci kwasu solnego. Szybko wyzna swe grzechy!

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dede...typowy katol :P A gdzie Twoje miłosierdzie?

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Milosierdzie jest dla bliznich, a nie dla wstretnych ateuszy!!!!!!!!oneoneone

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gosiu, wiedziałam że na Ciebie mogę liczyć :* deduś to by mnie utopił w szklance wody :(

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Podobno ma to byc pomnik Lecha "prezydenta tysiaclecia" Kaczynskiego na brzozie i w oparach mgly :)))

0

Zglos komentarz

Reklama