Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4cichooo, niech wypuszczą z klatki potomka negocjatora z krzyżakami, dostaną na jesień 5% :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niech wraca do dłubania w nosie i zjadania gili, taki klaun którego PO wypuszcza zawsze kiedy trzeba narobić dymu aby odwrócić uwagę od ich przewałów bądź nieudolności, co taki ktoś do cholery robi na takim stanowisku? oni naprawdę w 89 podzielili się tym krajem bo to wręcz niemożliwe aby utrzymał s...
niech wraca do dłubania w nosie i zjadania gili, taki klaun którego PO wypuszcza zawsze kiedy trzeba narobić dymu aby odwrócić uwagę od ich przewałów bądź nieudolności, co taki ktoś do cholery robi na takim stanowisku? oni naprawdę w 89 podzielili się tym krajem bo to wręcz niemożliwe aby utrzymał się przez tyle lat w polityce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane