Reklama
Reklama

Komentarze

9
H
hunzwig 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tylko Oni nie potrafią tak świetnie kłamać jak Tusk.

0

Zglos komentarz

T
tasior87 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nawet tak świetny kłamca nie nabrałby już w tych wyborach młodego pokolenia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Tak, bo młode wykształcone pokolenie wie, że tylko ciężką pracą można do czegoś dojść.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

majorero A ty niby taki wykształcony jesteś? że na wiocha.pl pół dni siedzisz. Idź pier...... barana w ścianę, i przestań się tu mądrzyć PełOwska hieno

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
11 lat temu

Żeby wygrać wybory trzeba mówić ludziom to co chcą usłyszeć. Komorowski za późno sobie o tym przypomniał.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

PO to dno.

0

Zglos komentarz

T
tasior87 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dno dna.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Młode pokolenie Polaków to nie głupi naród, a to od nich będzie decydować kto w Polsce będzie rządził. Tylko Kukiz, a polityków PO i wszystkich ich zwolenników, żywcem zakopiemy z ziemi. Dość tych złodziejskich gęb

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Młodzi de**le oddadzą głos na starego de**la.

0

Zglos komentarz

S
Suiram87 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie zapominajmy przy okazji powiedzieć NIE, innym... PIS, PSL, SLD, TR

0

Zglos komentarz

S
Synapsse 🏹 Łowca
11 lat temu

bydło pastewne i tak zagłosuje na PO

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Nikt nie obieca tyle co PO . To jest Partia Obietnic niespełnionych .

0

Zglos komentarz

M
myszak8604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Widzę teraz na WIOCHA.PL same PIS-owskie wstawki tragedia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Co TWÓJ ŚWIATOPOGLĄD poszedł się j-*ać? Nie przejmuj się, ja jadłem wczoraj CARPACCIO z ŻUBRA i powiem CI myśli się inaczej ;D

0

Zglos komentarz

W
WladekB1992 🏆 Master
11 lat temu

To ja muszę być PiS-owcem, żeby móc krytykować PO?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

W obiecankach i tak nikt Dudy nie pobije:)

0

Zglos komentarz

Reklama