Zgoda i bezpieczeństwo według sympatyków PO
przez
Admin
— 11 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Widać jak TE ELITY , żyją we własnym GRAJDOŁKU i nic i niczego nie widzą PO za własnym interesem!
Zgłoszenie zostało wysłane