Reklama
Dlaczego zwykły Kowalski jest zwolniony z podatku

Dlaczego zwykły Kowalski jest zwolniony z podatku

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
D
dargeo 😏 Szyderca
11 lat temu

odpowiadając na Twoje pytanie: Bo są równi i równiejsi.

0

Zglos komentarz

M
mari_u_sz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo ich jest mniej ;) A tak generalnie to machnąłeś się chyba o jedno zero

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zgadza się nieroby z Wiejskiej mają 30 tyś ulgi

0

Zglos komentarz

A
adamosow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tu 3000 i tu 3000 Gdzie sens i logika w tytule?

0

Zglos komentarz

Reklama