Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Młodzi, niezależni i z nikim nie powiązani - Słyszałem, że jesteśmy ugrupowaniem sytych. Tak, chcemy być ugrupowaniem sytych: pielęgniarek, naukowców i małych przedsiębiorców - powiedział w programie Wirtualnej Polski "Dzieje się na żywo" Ryszard Petru z NowoczesnaPL. Aby Im żył się lepiej
Młodzi, niezależni i z nikim nie powiązani - Słyszałem, że jesteśmy ugrupowaniem sytych. Tak, chcemy być ugrupowaniem sytych: pielęgniarek, naukowców i małych przedsiębiorców - powiedział w programie Wirtualnej Polski "Dzieje się na żywo" Ryszard Petru z NowoczesnaPL. Aby Im żył się lepiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak chcesz miec w parti ludzi nie powiazanych z zadnym wczesniejszym ugrupowaniem to proponuje wyemigrowac na ksiezyc albo marsa...tam na 100% bedziesz miec polityczne dziewice pacanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bronisław i słowo "NOWOCZESNA" hahahahahhaha - "SZEPTUCHĘ" ZABRAŁ ZE SOBĄ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na szkoleniu mnie kiedyś uczyli, że łatwiej stworzyć nową markę i przekonać do niej ludzi, niż ich przekonać że stara marka poprawiła jakość. To dotyczyło chińskiej marki "TOYA" i nowej "YATO", ale tu ma zadziałać ten sam mechanizm :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane