Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ja zawsze mówiłem ze obydwoje to mohery. PO i PIS różnią się tylko tym ile dają na świątynie opatrzności. PO 15 milionów rocznie a PIS 150 milionów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale to wiadomo, że PO się kreowało na partię centro-prawicową. Powstało przecież kilkanaście lat temu, kiedy przy korycie były komuchy z SLD, a oni powstali jako opozycja do ówczesnego rządu. No więc siłą rzeczy podkreślali, że w przeciwieństwie do czerwońców, to oni są prokościelni, religijni i...
No ale to wiadomo, że PO się kreowało na partię centro-prawicową. Powstało przecież kilkanaście lat temu, kiedy przy korycie były komuchy z SLD, a oni powstali jako opozycja do ówczesnego rządu. No więc siłą rzeczy podkreślali, że w przeciwieństwie do czerwońców, to oni są prokościelni, religijni i tak dalej. Inaczej co z nich za opozycja by była? Dopiero później, kiedy SLD zniknęło z pierwszej ligi, wymiecione przez skrajną prawicę, okazało się, że jest ktoś bardziej prawicowy od centro-prawicy i ich prawicowość jest jakaś mizerna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mówisz chyba o samym funduszu kościelnym w 2011 było to 80mln w 2012 94mln 2013 114mln to są lat rządów PO-PSL,a samych wydatków jest dużo więcej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komorowski mimo wszystko to nie ag*tował po kościołach. To Dudy plakaty wyborcze na kościołach wisiały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie ag*tował, bo miał solidne wsparcie WSI i reszty starej nomenklatury, kumpli z PZPR. A poza tym wiedział, że kościoły są z góry zarezerwowane dla kandydata PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane