Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

skoro ministrem MSWiA jest katechetka to w Polsce wszystko jest możliwe. Ja piernicze.

0

Zglos komentarz

S
sabian53 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Taki mamy klimat . I BESZCZELNYCH rządzących.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
11 lat temu

Pewnie Józek Bąk dostał dużą bonifikatę , stąd rewanż

0

Zglos komentarz

K
k4dk4d 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Polska Agencja Kosmiczna ... niesamowite... Następna spółka skarbu państwa gdzie nic się nie będzie działo ale pracownicy będą zarabiać mocno powyżej średniej krajowej. PO jest już chyba pewne przegranej na jesieni i szykuje stołki dla zasłużonych...

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No ku..wa mać płaczą te jeb..ne polityki że pieniędzy na emerytury nie ma,że dzieci się nie rodzą,itd.... a o jakości służby zdrowia to już nawet nie ma co mówić a oni się w kosmos pchają...jak kiedyś cały ten system pier...nie to dopiero będzie kosmos...

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A później się dziwią że wszystko w Polsce wysprzedają, pewnie agencja też pójdzie.

0

Zglos komentarz

Reklama