Reklama
Szpak i Kuźniar-tvnowski dziwoląg i pachołek

Szpak i Kuźniar-tvnowski dziwoląg i pachołek

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
39

Zglos post

Reklama

Komentarze

23
F
freak4life 😏 Szyderca
11 lat temu

Mam nadzieję,że nie śpiewają "My heart will go on"...

0

Zglos komentarz

K
kropek2 🏹 Łowca
10 lat temu

To nie ciołki - to "CELEBRYCI"

0

Zglos komentarz

M
miszka1959 💩 JP 100%
11 lat temu

Jesteście wszyscy bezmózgowcami. Prawicowa hołota.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dwa niedojeby !

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
11 lat temu

ktoś powinien upier*olić wszystkie nadajniki tvn-nu.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

i te spojrzenie jak " szpak w pi.z.de "

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

i te spojrzenie " jak szpak w pizd.e "

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

cichooooo.....właśnie ktoś kurde strzelił plusa:)podnieciłem się :D

0

Zglos komentarz

E
11 lat temu

Wystarczy rze rzebrzesz pot kościołem.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
11 lat temu

Ale gó**o,minus.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zazdrościsz że ma 200 plusów:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jak to pisałaś to chyba miałaś małego na oku?Czy na smyczy...Odpal tv włącz modę na sukces

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Wyraz twarzy mają identyczny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A co to za cyrk?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Oto TVN. Promowanie chamstwa i nienormalności

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
11 lat temu

I co byl sex ..... jak zgasly kamery .wysypal sie juz ktorys z nich ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

o jak ciepło...

0

Zglos komentarz

M
MontyPython 🏆 Master
11 lat temu

Oto obraz TVNu, czego oczekiwać od tej stacji?

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

Niedługo Jarusiowi zagotuje się w d*pie, jak straci swoją ciepłą POsadkę haha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Kuźniar wkrótce będzie zmuszony aby się przebranżowić i będzie się przebierać i występować jak ci chłopcy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ta para śpiewa piosenkę o miłości?

0

Zglos komentarz

H
Harm 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tego po prawej nie znam, ale panu walmartowi bym już odpuścił, starczy że musi setki tysięcy ludzi banować na twitterze każdego dnia,za to że go poniżają za każdy głupkowaty wpis(tego jej 98%)

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
11 lat temu

Na Zapleczu sie muldali pod ubikacjà

0

Zglos komentarz

K
klexxxx 🏹 Łowca
11 lat temu

Żebranie o łapki w górę jest żałosne. Obaj byli bohaterami wielu absurdów więc wiadomo że mało kto darzy ich sympatią. Ja daję minusa za całokształt tego pseudoabsurdu i żebranie i plusy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mam w du**e ze ktoś da lapke w dol czy gore:)po prostu chciałem zobaczyć...nie podniecaj się tak:)to tylko portal w necie:)

0

Zglos komentarz

K
klexxxx 🏹 Łowca
11 lat temu

Skoro masz w du**e to dlaczego edytowałeś i usunąłeś opis o treści: "kto ich nie lubi -łapka w górę" ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

admin usunął a nie ja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ty jesteś smieciu zalosny ze tak sadzisz

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Nie ma to jak zwyzywac ludzi od śm***i bo skrytykują Twój absurd. Ktos tu ma smaka na punkciki i nie radzi sobie z krytyką.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
11 lat temu

Pawel dawno nie miał bolca,dlatego jest podbuzowany.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

kocham punkciki i zielone łapki:)

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

wiemy, dlatego o nie żebrałeś w opisie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

cichooooo.....właśnie ktoś kurde strzeloł plusa:)podnieciłem się :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

a dlaczego jak klikałem tysiąc razy na plus to po ponownym wejściu to znikło?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zobaczymy po statystyce kto tu jest za normalnością a kto za wynaturzeniami:)

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
11 lat temu

jestem za wolnością, niech każdy robi co chce byle nie szkodzić drugiemu, po co zaglądać komu do łóżka? prywatna sprawa, ważna jest gospodarka i przejrzyste i łatwe prawo służące obywatelowi, nie przestępcy.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ciekawe jaką masz kr***nie definicję normalności. Dawanie plusów gó*****ym absurdom?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ojoj spinacz:)a może któryś z "panów"się potajemnie podoba coo??

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A może po prostu wstawiłeś gó**o, które nijak się ma z tematyką tej strony?

0

Zglos komentarz

Reklama