Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Kiedyś do koryta karierowicze pchali się za Palikotem dziś chcą to robić za Stonogą lub Kukizem. Wszystkie nowe partie które chcą coś zmienić są niszczone przez takie mendy. Które uciekną z partii przy pierwszym tąpnięciu w sondażach. Nic nie zostanie zrealizowane z programu partii. Bo oni nie są ta...
Kiedyś do koryta karierowicze pchali się za Palikotem dziś chcą to robić za Stonogą lub Kukizem. Wszystkie nowe partie które chcą coś zmienić są niszczone przez takie mendy. Które uciekną z partii przy pierwszym tąpnięciu w sondażach. Nic nie zostanie zrealizowane z programu partii. Bo oni nie są tam dla programu partii tylko dla zapychania swoich kieszeni. Takich ludzi którzy zmieniają partie jak skarpetki powinno się unikać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gosc kiedys byl u palikota potem wstapil do sld, kilka dni temu zalozyl komitet JOW u Pawla Kukiza (chyba jednoosobowo) a teraz namawia nas wszystkich na Stonoge. Skad sie tacy biora....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbigniew brawo szacun dla ciebie!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane