Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

"Wolne" media :) Jeśli ktoś przesiaduje na takich stronach to tylko sobie krzywdę robi.

0

Zglos komentarz

F
fafik1290 💩 JP 100%
11 lat temu

Wocha pl? to dopiero obciach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Naprawdę muszę Tobie tłumaczyć skąd pochodzi ten obrazek?

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
11 lat temu

cześć PIS--.dy

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

no coz,my posmiejemy sie jesienia po wyborach.z takich de**li jak ty klaus tez

0

Zglos komentarz

Reklama