Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mnie wychodzi ze zrobiłokoło 80 tys km wiec podzielone przez 12 miesiecy wychodzi około 6500km. ...hm...pomyslmy....widzisz nie jestem posłem a prowadze działalnosc i wychodzi na to ze czasami robie wiecej niz on. a nie prowadze transportu. jak uwazasz ze 230 km dziennie to duzo to tak po chłopsku c...
Mnie wychodzi ze zrobiłokoło 80 tys km wiec podzielone przez 12 miesiecy wychodzi około 6500km. ...hm...pomyslmy....widzisz nie jestem posłem a prowadze działalnosc i wychodzi na to ze czasami robie wiecej niz on. a nie prowadze transportu. jak uwazasz ze 230 km dziennie to duzo to tak po chłopsku ci powiem w du**es był i gó**o widział ...albo masz nascie lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TY TĘPAKU NIE POKUSIŁEŚ SIĘ NAWET ŻEBY TO POLICZYĆ ALE 1,25 ZŁ ZA WPIS TO TEŻ MI BY SIĘ NIE CHCIAŁO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane