Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kaczyński se płacił 200 tyś miesięcznie za ochrone to rocznie 2,4 milona a 8 lat to 20 milionów złotych polskich, oprócz tego ła**a sam nie sprząta nie gotuje nie pierze bo nie umie a męskie kurw..y nie robią nic to miesięcznie 45 000 zł za 8 lat to 4,5 miliona razem 25 mln za utrzymanie tego zdechl...
kaczyński se płacił 200 tyś miesięcznie za ochrone to rocznie 2,4 milona a 8 lat to 20 milionów złotych polskich, oprócz tego ła**a sam nie sprząta nie gotuje nie pierze bo nie umie a męskie kurw..y nie robią nic to miesięcznie 45 000 zł za 8 lat to 4,5 miliona razem 25 mln za utrzymanie tego zdechlaka państwo zapłaciło. to ja się pytam: nic nie robi, nikt go nie lubi, cała polska ma wymiot jak go widzi, to po co on wam pisiory?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gruby1:skoro brata zabito ochrona byla potrzebna kaczynskiemu,ale wymieniona kwota to zysk sowy i przyjaciol z rzadowych kolacyjek platfusow,,,,,,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane