Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czyli dopiero po śmierci Jaruzelskiego wydano wyrok skazujący. Najzabawniejsze jest to, że jeszcze wielu was uważa Jaruzelskiego za bohatera, który obronił naród przed sowiecką inwazją. Nieuki nie wiedzą, że ten generał podpisał się pod planem całkowitej eksterminacji Polski podczas wojny z zachodem...
Czyli dopiero po śmierci Jaruzelskiego wydano wyrok skazujący. Najzabawniejsze jest to, że jeszcze wielu was uważa Jaruzelskiego za bohatera, który obronił naród przed sowiecką inwazją. Nieuki nie wiedzą, że ten generał podpisał się pod planem całkowitej eksterminacji Polski podczas wojny z zachodem, że to Rosja nie chciała wejść do Polski, bo nie dawała sobie rady w Afganistanie i, że okupacja Polski w liczbie wojsko ok 1 mln całkowicie dla niej na daną chwile nie byłoby możliwe. No ale Gebelsowska propaganda zbiera swoje żniwa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podziękujmy za to wszystko co go spotkało po 1989 roku uczestnikom okrągłego stołu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane