Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Oj tam oj 16tys+16na smoloty i wydatki wlasne,wpadnie na konta do rajow, Tybulec ma 8oozl na czysto po oplatach dojazdu,Pani Kidawa musi sie sie starac i to bardzo bo Pochodzi z bardzo Polskiej Zasluzonej Rodziny Bohaterow,Narodowych,a to tera jest barrrdzo NIWYGODNE,Wiec mosi sie starac zeby byc pr...
Oj tam oj 16tys+16na smoloty i wydatki wlasne,wpadnie na konta do rajow, Tybulec ma 8oozl na czysto po oplatach dojazdu,Pani Kidawa musi sie sie starac i to bardzo bo Pochodzi z bardzo Polskiej Zasluzonej Rodziny Bohaterow,Narodowych,a to tera jest barrrdzo NIWYGODNE,Wiec mosi sie starac zeby byc przedewszystkim URZEDNIKEIEM UNIJNYM,Niemieckim,itd,Jak coniekturzy,NASI byli przy,1,2,3,rozbiorch,i jak coniekturzy co przeszli w,39/44na strone no Wiadoma str,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane