Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Opłaty: paliwowa - drogowa, zapasowa - drogowa, viatoll - drogowa, na bramkach - drogowa - kur----aaaa SMOLEŃSK?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zainwestuj kasę w kilka kilometrów drogi a potem daj ludziom jeździć za free i ponoś koszty jej utrzymania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuję nową opłatę: za korzystanie z chodników (też się zużywają i też ktoś je wykonał i musi naprawiać) 1. Każdy obywatel ma obowiązkowo wszczepiony chip rfid 2. Na każdym chodniku są co 100 metrów bramki zliczające rfid 3. Opłatę sumaryczną za każde przekroczenie bramki pobieramy co miesiąc...
Proponuję nową opłatę: za korzystanie z chodników (też się zużywają i też ktoś je wykonał i musi naprawiać) 1. Każdy obywatel ma obowiązkowo wszczepiony chip rfid 2. Na każdym chodniku są co 100 metrów bramki zliczające rfid 3. Opłatę sumaryczną za każde przekroczenie bramki pobieramy co miesiąc w jakieś początkowo niewielkiej kwocie, oczywiście z roku na rok wyższej 4. Instalację i obsługę systemu powierzamy jakieś firmie zagranicznej z Austrii lub Włoch z zastrzeżeniem że przynajmniej 8% wpływów ma trafić do Polski 5. Po 2 latach dodać podatek zapasowy (na wszelki zapas)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby drogi były budowane za czyjeś podatki to trzeba najpierw te podatki płacić ale obawiam się że większość wiochy.pl tego nie robi bo nosi jeszcze pieluchy albo woli siedzieć u mamusi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane