Reklama
Reklama

Komentarze

1
O
oleum 😏 Szyderca
10 lat temu

1000 zł brutto miesięcznie to rozbój w biały dzień. mam nadzieję, że nowy rząd to powstrzyma i nie będzie niczego.. wszystkim najniższa krajowa i mo**a.

0

Zglos komentarz

Reklama