Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie interesuje mnie PO. Ale obawiam się, że kompromitacja to dopiero przed nami. Amen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
już większej kompromitacji niż dała PO nie będzie .Amen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widać fantom ma krutka pamięc, lub celowo przemilcza niewygodne fakty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wnioskuję, że wyborca PiS? Wyzwać kogoś i to "hahaha". Naprawdę zabawne. Ja jednak życzyłbym sobie, żebyś ani Ty ani ja nie musieli się wstydzić. Dlatego warto jednak pomyśleć czasem, że mało co jest tylko białe albo czarne. Jedni i drudzy mają "za uszami" a i czasem coś rozsądne...
Wnioskuję, że wyborca PiS? Wyzwać kogoś i to "hahaha". Naprawdę zabawne. Ja jednak życzyłbym sobie, żebyś ani Ty ani ja nie musieli się wstydzić. Dlatego warto jednak pomyśleć czasem, że mało co jest tylko białe albo czarne. Jedni i drudzy mają "za uszami" a i czasem coś rozsądnego się trafi. Trzeba widzieć obie racje. Amen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ja się cieszę, że nie będzie już naszego kraju reprezentował wiecznie przysypiający bul z małżonką lochą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mhm, panie antyklerykale. Ciekawe czy z islamem będziesz równie żarliwie wojował co z KK? A zapomniałem z gardłem poderżniętym kindżałem nie da się z nikim powalczyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zerocool - chyba do mnie piszesz, więc Ci odpowiem. Nie potrzebuję kościoła do walki z islamem. Sama odmienność rasowa od murzynów i ciapoli daje mi paliwa do walki z nimi. Dla mnie każdy arab i murzyn, to potencjalny zamachowiec i nie mam zamiaru robić im bekonowych prowokacji. Won z Polski i tyle....
Zerocool - chyba do mnie piszesz, więc Ci odpowiem. Nie potrzebuję kościoła do walki z islamem. Sama odmienność rasowa od murzynów i ciapoli daje mi paliwa do walki z nimi. Dla mnie każdy arab i murzyn, to potencjalny zamachowiec i nie mam zamiaru robić im bekonowych prowokacji. Won z Polski i tyle. Co do KK. Jestem wierzący, ale... w przeciwieństwie do Ciebie, nie potrzebuję pośrednika do modlitwy. Szczególnie z takim honorarium.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
http... Odsłonięcie pomnika ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej w Sejnach. Przedstawiciele PiSu zaprezentowali jak postępować z symbolami narodowymi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
www. wiocha. pl/236505,SZACUNEK-DLA-FLAGI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane