Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Na PO nie zagłosuje. Ale gdyby Lis otworzył swoją partie to może by mi nawet zagłosował gdyby miał w programie legalizacje marihuany. A reszta programu nie ważna bo i tak ch.jnia będzie. Po ch.j mi jakieś jowy srowy i inne pi.rdoły. Obiecanki cacani po których i tak bieda będzie. Lepiej niech zalega...
Na PO nie zagłosuje. Ale gdyby Lis otworzył swoją partie to może by mi nawet zagłosował gdyby miał w programie legalizacje marihuany. A reszta programu nie ważna bo i tak ch.jnia będzie. Po ch.j mi jakieś jowy srowy i inne pi.rdoły. Obiecanki cacani po których i tak bieda będzie. Lepiej niech zalegalizują marihuanę to przynajmniej bieda będzie wesoła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przywala wtedy akcyze i kilka innych podatkow i zamiast 25 zl bedziesz placicil 50
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie na kolejny order od Bronka liczy! "Dziennikarz"? "Ekspert telewizyjny"? Propagandzista pasuje mu najbardziej. Propaganda jak w PRL.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo jeszcze obchodzą brednie aparatczyka. Ani to dziennikarz ani uczciwy człowiek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
lis to śm**ć, kiedyś, lata temu, był facetem który mówił co myślał i miał rację, teraz niestety stał się kolejnym śm***iem politycznym, czas już do nory pajacu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane