Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"...podał się do dymisji..." - czy ty sobie wyobrażasz, że rząd od tak sobie podaje się do dymisji - te ohydne pierdzistołki i miernoty intelektualne ale za to geniusze krętactwa i kłamstwa nie maja tyle honoru by to zrobić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Grecję to dopiero będziesz miał jak Timur i jego drużyna obejmie władzę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kilka lat temu ale nie pamiętam dokładnie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rewolucja Islandzka miała miejsce 2008-2012. Faktycznie informacje o tym były rzadkie i mało popularne. Nikt nie zginął, faktycznie zwołano Althing, wykopano stary rząd, spisano nową konstytucję. Dlaczego nie mówiono o tym w TV? Bo nie chciano dawać przykładu innym krajom, to przecież oczywiste.
Rewolucja Islandzka miała miejsce 2008-2012. Faktycznie informacje o tym były rzadkie i mało popularne. Nikt nie zginął, faktycznie zwołano Althing, wykopano stary rząd, spisano nową konstytucję. Dlaczego nie mówiono o tym w TV? Bo nie chciano dawać przykładu innym krajom, to przecież oczywiste.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wyglądało na retoryczne, ale spoko. Ważne że informacja nie zginęła, że ludzi o tym mówią, mimo że "a media milczo"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane