Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
marcinko83 🏹 Łowca
10 lat temu

A myślicie ,że skąd ci złodzieje maja kasę na kampanię ,jak nie z łapów od tych firm nazywanych darowiznami

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a PIS w "SKOKACH" ma się dobrze?

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
10 lat temu

a czytałeś to chociaż?

0

Zglos komentarz

Reklama