Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To zostań przy zusie :) Rostowski za coś nagrody zbierał, więc jak się zgadzasz z nim to to nie jest dla Ciebie :X
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawe, czy oddadzą tyle ile zajumali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
artykuł sponsorowany . Odebrać jednemu złodziejowi i dać drugiemu to dopiero interes. Jedno i drugie to bagno ale z ZUSu jeszcze się coś dostanie a z OFE przypomnę że wypłaty były rzędu 20 zł. Do ZUSu trzeba dokładać z podatków a OFE wykrada pieniądze poprzez giełdę. Leć teraz , zmień i daj zarobić...
artykuł sponsorowany . Odebrać jednemu złodziejowi i dać drugiemu to dopiero interes. Jedno i drugie to bagno ale z ZUSu jeszcze się coś dostanie a z OFE przypomnę że wypłaty były rzędu 20 zł. Do ZUSu trzeba dokładać z podatków a OFE wykrada pieniądze poprzez giełdę. Leć teraz , zmień i daj zarobić jeszcze prowizję cwaniaczkowi od ubezpieczeń .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No widzę, że sponsorowany... Widzę, że kolega broni decyzji Rostowskiego... Gratuluję, w końcu ZUS jest tak wypłacalny... Normalnie będzie za co żyć na emeryturze... Ja osobiście nie pozwolę na to, aby nawet moje 1% było rozpierdzielone przez ludzi w ZUS. A tak z ciekawości, kolega dorabia do emeryt...
No widzę, że sponsorowany... Widzę, że kolega broni decyzji Rostowskiego... Gratuluję, w końcu ZUS jest tak wypłacalny... Normalnie będzie za co żyć na emeryturze... Ja osobiście nie pozwolę na to, aby nawet moje 1% było rozpierdzielone przez ludzi w ZUS. A tak z ciekawości, kolega dorabia do emeryturki w barwach PO? Przecież, to był istny skok na kasę w wykonaniu rządu PO, a Ty będziesz chwalił tą decyzję? Drogi kolego - OFE było dziedziczne, ZUS już nie jest :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane