Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A co my jako naród może zrobić jak ich od koryta przepędzić nie można , jest niby dno a się pchają do koryta po co ?:-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda tylko że w tych swoich danych nie uwzględniłeś tego że Greków jest prawie 4 razy mniej. Czyli jeżeli już chcesz porównywać ich zadłużenie do naszego to pomnóż je razy cztery. Podatku katastralnego nikt nie wprowadzi bo będzie to samobójstwo polityczne, no chyba że wzorem państw takich jak UK...
Szkoda tylko że w tych swoich danych nie uwzględniłeś tego że Greków jest prawie 4 razy mniej. Czyli jeżeli już chcesz porównywać ich zadłużenie do naszego to pomnóż je razy cztery. Podatku katastralnego nikt nie wprowadzi bo będzie to samobójstwo polityczne, no chyba że wzorem państw takich jak UK czy Niemcy zostanie zwiększona kwota wolna od podatku, a w zamian wprowadzony podatek katastralny. Osobiście uważam że byłoby to bardzo niekorzystne dla starszych ludzi mieszkających w dużych miastach. Bo ich nieruchomości mogą być bardzo drogie a obecne dochody niewielkie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O podatku katastralnym słychać w Polsce od 20 lat i na razie nie ma nawet ŻADNEGO projektu ustawy w sejmie, więc nie pisz bzdur. Nic nie zostało uchwalone, nic nie czeka na podpis prezydenta; nic się w tej sprawie nie dzieje, oprócz Twoich marnych wstawek na wiocha.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane