Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

emigrant wywalczył a Polaczek siedzi cicho na du.ie to gó.no ma

0

Zglos komentarz

P
pacek98 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jeżeli namawiasz do emigracji to jaki jest sens Twojej wypowiedzi?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dlatego bo KONDOMINIUM Rosyjsko - Niemiecki /EU/ pod żydowskim zarządem powierniczym ;D

0

Zglos komentarz

Reklama