Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kinoman_aa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Trzeba było skończyć szkołę i iść do pracy a nie cały dzień przed komputerem siedzieć. Co myślałeś że całe życie PAŃSTWO będzie Ci sponsorować? Tacy jak Ty już dawno powinni wyemigrować z zakazem udzielania się na tematy naszego kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama