Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

W zamian za pomoc Anglikom Holandia również wystawiła rachunek za pomoc i straty aliantom. Tylko My "robimy (ł)askę amerykanom"

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
10 lat temu

My oszczędzamy wszystkim, a za Niemców wypłacamy Żydom renty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jak ktoś wniknie w "POMOC aliantów dla Polski min dla AK podczas II ww" - to się okaże, jak zwykle "umiesz liczyć to licz na siebie"

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
10 lat temu

przestańcie pieprzyć o czymś sprzed blisko 80lat!to jest żałosne

0

Zglos komentarz

C
cardinal46 🌾 Wieśniak
10 lat temu

dla tego teraz do angoli jeździmy jak do siebie i odbieramy co nasze.

0

Zglos komentarz

Reklama