Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4W jego przypadku, a dokładnie sprawy majątku jego i jego żony mieliśmy 100% korupcję - oszustwo skarbowe. Odszedł od PO po długim czasie, płakał jak mu zniszczono życie, a teraz pracuje w Brukseli za olbrzymie pieniądze... Polski ku.rwigród. Tu jednak bez rewolucji francuskiej się nie obejdzie...
W jego przypadku, a dokładnie sprawy majątku jego i jego żony mieliśmy 100% korupcję - oszustwo skarbowe. Odszedł od PO po długim czasie, płakał jak mu zniszczono życie, a teraz pracuje w Brukseli za olbrzymie pieniądze... Polski ku.rwigród. Tu jednak bez rewolucji francuskiej się nie obejdzie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"tylko id***a lub złodziej pracował by za 6000 zł" - ale "sorry taki mamy klimat"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bienkowska to cichodajka tuska, co innego by tam ten pustak robil?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane