Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4zle zdjecie: Donald lezy u stop i lize stopy mocodawczymi merdajac ogonem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdybyś mył mądrzejszy i starszy to byś wybrał "Irasiad"... Tylko jesteś gówni.arz, który myśli, że ma coś do powiedzenia w świecie dorosłych :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja na twoim miejscu napisałbym "był" a nie "mył". a irasiad to słynne słowa Lecha Kaczyńskiego który to pomylił imiona psa ratownika o imieniu Ira
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mhm popełniłem literówkę... coś jeszcze? :) No są... i lepiej pasowałyby do dowcipu. Chyba, że u Ciebie normą są imiona typu "Marcin tragarz g**ju"? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BB 55 masz psa? proponowane to za dlugie imie..NAWET PIES cie nie zrozumie....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawda jest taka, że ja do Niemców nie mam nic, boli mnie natomiast, ze media z kasty TVN i Onetu wciskają nam kit, że relacje niemiecko-polskie są najlepsze za czasów PO niż w ciągu ostatnich 70 lat. No są, bo całujemy germańskie stopy za puste, nie nieznaczące posadki. Niemcy ujrzały biznes w pusz...
Prawda jest taka, że ja do Niemców nie mam nic, boli mnie natomiast, ze media z kasty TVN i Onetu wciskają nam kit, że relacje niemiecko-polskie są najlepsze za czasów PO niż w ciągu ostatnich 70 lat. No są, bo całujemy germańskie stopy za puste, nie nieznaczące posadki. Niemcy ujrzały biznes w puszczalstwie szmat POwskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane